Kronikë

E RËNDË/ Vetëvritet me armë zjarri një 37-vjeçar në Nartë

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Vetëvritet me armë zjarri një 37-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nartë të Vlorës. Mësohet se një 37-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri.

Nuk dihet arsyeja pse burri i ka dhënë fund jetës.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH