Kronikë

E RËNDË në Korçë/ Rrëzohet nga shkëmbi, humb jetën 59-vjeçari (detajet e para)

Shkruar nga Liberale

E RËNDË në Korçë/ Rrëzohet nga shkëmbi,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Moglicë pasi një person ka humbur jetën.

Mësohet se pak minuta më parë u njoftua në sallën operative për një person që ka rënë nga shkëmbi në Qafën e Gjarpërit, në kufi me Skraparin dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Personi që ende nuk dihet identiteti, ka shkuar për të mbledhur çaj dhe është rrëzuar nga shkëmbi.

Ndërkohë forcat e policisë janë drejt vendngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH