Kronikë

E RËNDË në Fier! Pas sherrit, qëllon për vdekje me thikë bashkëjetuesin e ish-gruas (EMRI)

Shkruar nga Liberale

E RËNDË në Fier! Pas sherrit, qëllon për vdekje me

Një person është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Fier por pas dërgimit spital ka ndërruar jetë.

Sherri mes një të riu dhe bashkëjetuesit të ish-gruas së tij ka degjeneruar deri në përplasje fizike dhe me pas përdorimin e thikës.

Autor i krimit është Xhuliano Miho, i cili pas ngjarjes është arrestuar nga policia.

I plagosuri kishte mbërritur në spital në gjendje të rëndë. Sipas bluzave të bardha, ai ka marrë të paktën 3 goditje me thikë.

Policia nuk ka ende një reagim zyrtar për ngjarjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH