Kronikë

E RËNDË/ Humb jetën turisti italian në Lezhë, dyshohet se…

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Humb jetën turisti italian në Lezhë, dyshohet

Një turist nga Milano i Italisë ka humbur jetën pasditen e së hënës në Lezhë.

Policia thotë se 66-vjeçari është futur në det, ndërsa dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH