Kronikë

E RËNDË/ Gjendet pa shenja jete një person në autostradën Kavajë-Durrës, dyshohet se…

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Gjendet pa shenja jete një person në

Një 42-vjeçar është gjetur pa shenja jete në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit.

Sipas informacioneve paraprake të policisë, dyshohet se 42-vjeçari është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor po këqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore për të bërë të mundur identifikimin e automjetit,  kapjen dhe arrestimin e drejtuesit të automjetit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH