Kronikë

E rëndë/ Shkrumbohet banesa në Vlorë, vdes një familjar, (Personi ka qenë i paralizuar)

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Shkrumbohet banesa në Vlorë, vdes një

Një banesë ka marrë flakë pranë zonës së ish-Kapeles në Vlorë për shkak të një shkëndije elektrike.

Një person ka mbetur i bllokuar brenda dhe dyshohet se ka humbur jetën.

Personi ka qenë i paralizuar dhe nuk ka arritur të dalë nga banesa.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH