Kronikë

E rëndë/ Plagoset me armë zjarri 25-vjeçari, dërgohet me urgjencë te "Trauma" (DETAJET)

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Plagoset me armë zjarri 25-vjeçari, dërgohet

Një 25-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Mamurras, në rrethana të paqarta.

I plagosuri është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të krimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH