Kronikë

E rëndë në Kolonjë! Gjendet i pajetë një 33-vjeçar, dyshohet se është futur në rezervuar dhe…

Shkruar nga Liberale

E rëndë në Kolonjë! Gjendet i pajetë një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatit Kagjinas në Kolonjë, ku një 33-vjeçar është gjetur i pajetë.

Mësohet nga burimet se viktima i quajtur Emiljano Bahollariështë nga fshati Borovë. Sipas policisë ai ka vuajtur nga problemet me shëndetin mendor, ndërsa është futur në rezervuar, ku ka humbur edhe jetën.

Nuk dihet nëse 33-vjeçari ka dashur të vetëmbytet apo është futur në ujë për t’u larë dhe ka pësuar infarkt. Pritet të kryhet autopsia për të zbuluar shkaqet e vdekjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH