Kronikë

E rëndë/ Makina përfundon në lumë, drejtuesi i mjetit dërgohet në urgjencë

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Makina përfundon në lumë, drejtuesi i mjetit

Një incident ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në Shijak. Një makinë ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka përfunduar në lumë.

Drejtuesi i mjetit është nxjerrë në kohë, ndërsa është dërguar me urgjencë në spital dhe sipas mjekëve gjendja e tij shëndetësore është stabël.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH