Kronikë

E pazakontë në Greqi/ 13-vjeçarja mbetet shtatzënë nga vëllai i saj, "çifti" para policisë: Jemi të dashuruar

Shkruar nga Liberale

E pazakontë në Greqi/ 13-vjeçarja mbetet shtatzënë

Një rast i pazakontëka  ka ndodhur në Greqi ku policia ka bërë me dije se bëhet fjalë për një 13-vjeçare nga Bullgaria, e cila ka mbetur shtatzënë nga vëllai i saj 15-vjeçar.

Madje, dy fëmijët kanë deklaruar në polici se çdo gjë është bërë me pëlqimin e të dyve dhe kanë shtuar se janë të dashuruar.

Por, sipas ligjit, në këtë rast kemi të bëjmë me incest, dhe tashmë do të jenë autoritetet që do të veprojnë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH