Kronikë

E kishte kthyer vendin e punës në bazë për fshehjen e drogës, e pëson shqiptari në Itali

Shkruar nga Liberale

E kishte kthyer vendin e punës në bazë për fshehjen e

Një 42-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi e kishte kthyer vendin e punës në një bazë për fshehjen e drogës. Arrestimi i tij u bë mëngjesin e së hënës në Loreto të Ankonës.

Gjatë një kontrolli nga policia, u gjetën një sasi lënde narkotike kokainë dhe material për paketimin e dozave.

Shqiptari punonte në një kompani të specializuar në artikuj gome dhe plastike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH