Kronikë

E denoncoi edhe Rama/ Kush është personi që mashtronte politikanët e biznesmenët për tu marrë para (FOTO)

Shkruar nga Liberale

E denoncoi edhe Rama/ Kush është personi që mashtronte

Personi qe kryeministri flet behët fjalë për Florian Gjergjin.

Ky i fundit prej disa muajsh është shpallur në kërkim si organizator i një skeme mashtrimi.

E denoncoi edhe Rama/ Kush është personi që mashtronte

Ai prezantohej si zyrtar i larte duke iu shkruar biznesmenëve me Signal dhe Telegram me qëllim marrjen  e shumave te parave.

Gjergji ne disa raste u hiqej si kryetari i bashkisë Tiranë apo ai i Vlorës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH