Kronikë

Dy vëllezër konfliktohen me dy persona, njëri prej tyre e goditet me thikë (cili është motivi i sherrit)

Shkruar nga Liberale

Dy vëllezër konfliktohen me dy persona, njëri prej tyre e goditet

Një person është vënë nën hetim ndërsa vëllai i tij është shpallur në kërkim pas një konflikti me dy persona të tjerë, gjithashtu vëllezër.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të martën në aksin rrugor “Llogara-Palasë” për motive të dobëta.

Sipas policisë, ata janë konfliktuar fizikisht me dy personat dhe më pas njëri prej vëllezërve, 33 vjeç i ka dëmtuar ata me mjet prerës, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH