Kronikë

Dy lëkundje tërmetesh në Greqi, ja epiqendra dhe magnituda

Shkruar nga Liberale

Dy lëkundje tërmetesh në Greqi, ja epiqendra dhe magnituda

Dy lëkundje tërmetesh janë regjistruar këtë të premte pranë Heraklion në Kretë.

Lëkundja e parë u regjistruara në veri të Heraklionit me magnitudë 3.4 dhe me një thellësi 13.8 kilometra.

Një tjetër lëkundje u regjistrua me magnitudë 3 dhe më një thellësi 10 kilometra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH