Kronikë

Dy automjete përplasen ‘kokë më kokë’, një i plagosur në Librazhd

Shkruar nga Liberale

Dy automjete përplasen ‘kokë më kokë’, një

Mbrëmjen e sotme në Librazhd ka ndodhur një aksident ku raportohet për një të lënduar. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00, ku një makinë tip Benz dhe një Toyota janë përplasur kokë më kokë dhe për pasojë një i ri ka marrë lëndime.

I plagosuri është transportuar për në spital.

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit, ndërsa mësohet se policia ndodhet në vendngjarje. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH