Kronikë

Digjet një shtëpi në Vlorë, vdes një person brenda saj

Shkruar nga Liberale

Digjet një shtëpi në Vlorë, vdes një person brenda saj

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të marte në lagjen “Osman Haxhiu” të qytetit të Vlorës.

Mësohet se brenda saj ndodhej një i moshuar, i cili nuk ka arritur dot që të dalë në kohë dhe fatkeqësisht ka humbur jetën.

Në vendin e ngjarjes shkuan dy zjarrfikëse dhe një ambulancë. Ndërkohë po punohet për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH