Kronikë

Dhunoi efektivin e policisë në Shkodër, vetëdorëzohet në polici 47-vjeçari

Shkruar nga Liberale

Dhunoi efektivin e policisë në Shkodër, vetëdorëzohet

Është dorëzuar në polici 47-vjeçari, i cili dhunoi me sende të forta efektivin e policisë në Shkodër.

Ormir Gucia goditi efektivin sapo doli nga banesa, pas një konflikti për motive të dobëta. Punonjësi i policisë, i cili në momentin e sherrit ka qenë jashtë shërbimit, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Autori dhe efektivi ishin fqinj me njëri-tjetrin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH