Kronikë

Burrë e grua lëndohen në aksident, detajet e para

Shkruar nga Liberale

Burrë e grua lëndohen në aksident, detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Dardhë.

Një mjet i tipit xhip ka dalë nga rruga. Dyshohet të kenë qenë dy persona në aksident një burrë dhe një grua, të dy kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit.

Sipas raportimeve gruaja është në gjendje më të rëndë shëndetësore.  Shkak i aksidentit dyshohet të jetë devijimi i mjetit automobilistik nga rruga. Ambulanca dhe policia kanë nxjerrë personat e dëmtuar duke i dërguar drejt e në spitalin e Korçës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH