Kronikë

Aksidentohet për vdekje këmbësori 20-vjeçar në Durrës

Shkruar nga Liberale

Aksidentohet për vdekje këmbësori 20-vjeçar në

Në segmentin rrugor Shënavlash-Sektor Rina, automjeti me drejtues një 33 vjeçar, ka goditur këmbësorin 20 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Lajmi në përditësim

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH