Kronikë

Aksident në Velipojë-Shkodër, drejtuesja e mjetit humb kontrollin, plagoset 14-vjeçarja

Shkruar nga Liberale

Aksident në Velipojë-Shkodër, drejtuesja e mjetit humb

Aksidenti ndodhi rreth orës 15:30, në aksin rrugor “Velipojë-Shkodër”, shtetasja S. K., 39 vjeçe, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar një 14-vjeçare (pasagjere) e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH