Kronikë

Aksident në fshatin Dragot të Elbasanit, një person i plagosur rëndë

Shkruar nga Liberale
Aksident në fshatin Dragot të Elbasanit, një person i plagosur

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dragot të Elbasanit.

Një këmbësor 62-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë dhe ka përfunduar në spitalin e Beratit. Shkaktar i aksidentit ka qenë një motor që ka përplasur 62-vjeçarin.

Drejtuesi i mjetit që e drejtonte pa patentë, është ndaluar nga policia dhe po punohet për sqarimin e rrethanave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH