Kronikë

Aksident në Elbasan/ Makina përplas biçikletën, një i plagosur rëndë

Shkruar nga Liberale

Aksident në Elbasan/ Makina përplas biçikletën, një i

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në unazën jugore të Elbasanit në vendin e quajtur Kryqëzimi i Cërrikut.

Një automjet ka përplasur një biçikletë ku si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i saj i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar rrethanat e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH