Kronikë

Aksident në aksin Pogradec-Korçë/ Makina kthehet përmbys, si është gjendja e drejtuesit

Shkruar nga Liberale

Aksident në aksin Pogradec-Korçë/ Makina kthehet përmbys,

Një aksident ka ndodhur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Pogradec-Korçë në afërsi të fshatit Çërravë.

Mësohet se drejtuesi i automjeti ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përmbysur në rrugë. Fatmirësisht shoferi dhe pasagjerja nuk kanë pësuar dëmtimet.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes. Sipas informacioneve paraprake shkak dyshohet të jetë bërë përgjumja e shoferit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH