Kronikë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, furgoni me targa italiane përplaset me një makinë

Shkruar nga Liberale

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, furgoni me targa italiane përplaset

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Balldren.

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën në rrethana ende të paqarta.

Mësohet se në aksident është përfshirë një furgon me targa italiane dhe një Volskwagen golf me targa shqiptare.

Raportohet se nuk ka përsona të lënduar nga përplasja, vetëm dëme të konsiderueshme materiale.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes për zbardhjen e plotë të rastit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH