Kronikë

Aksident me vdekje në Velipojë, makina përplas një person teksa lëvizte me biçikletë

Shkruar nga Liberale

Aksident me vdekje në Velipojë, makina përplas një person

Paraditen e së dielës një 77 vjeçar, i cili po lëvizte me biçikletë është përplasur nga një automjet dhe për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat, nga shërbimet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH