Kronikë

AKSIDENT ME VDEKJE në kryeqytet/ Makina përplas kalimtarin, detajet e para

Shkruar nga Liberale

AKSIDENT ME VDEKJE në kryeqytet/ Makina përplas kalimtarin, detajet e

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në rreth rrotullimin e Shkozës në Tiranë.

Raportohet se 55-vjeçari, Gëzim Marashi, ka përplasur me makinë shtetasin Vlash Sokoli, 76 vjeç.

Viktima ka qenë duke kaluar rrugën, teksa është përplasur nga automjeti i drejtuar nga Marashi dhe për pasojë ka humbur jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH