Kronikë

Aksident i RËNDË në autostradën Tiranë-Durrës/ Makina përfundon mbi trafikndarëse

Shkruar nga Liberale

Aksident i RËNDË në autostradën Tiranë-Durrës/

Një aksident ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në autostradën “Tiranë-Durrës”.

Një automjet tip “Opel” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trafikndarëse. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, teksa ende nuk dihen rrethanat e plota të aksidentit.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH