Kronikë

Aksident i RËNDË/ Kamioni dhe makina përplasen 'kokë më kokë', detajet e para

Shkruar nga Liberale

Aksident i RËNDË/ Kamioni dhe makina përplasen 'kokë

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë pranë kthesës së Rinasit ku raportohet se një kamion dhe makinë janë përplasur 'kokë më kokë'.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet.

Paraprakisht nuk informohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH