Kronikë

Aksident i RËNDË/ Shoferi i dehur përplaset me një makinë në Tiranë, vendoset në pranga

Shkruar nga Liberale

Aksident i RËNDË/ Shoferi i dehur përplaset me një

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme ku dy automjete janë përplasur.

Një 55-vjeçar me inicialet G.S., banues në Tiranë rezulton se gjatë aksidentit ka qenë në gjendje të dehur dhe është arrestuar nga Policia e Tiranës.

Si pasojë e aksidentit fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por dëme të konsiderueshme materiale.

Njoftimi i policisë:

“G. S., 55 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, është përplasur me dy automjete, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.”".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH