Kronikë

Aksident i rëndë në qendër të Fierit

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në qendër të Fierit

Një aksident raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të qendrës së qytetit të Fierit.

Një automjet ka goditur një person i cili po udhëtonte me biçikletë dhe si pasojë e përplasjes ka pësuar lëndime të lehta.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e cila e ka transportuar drejt spitalit, dhe policia e cila po kryen veprimet procedurale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH