Kronikë

Aksident i rëndë në Maliq, plagoset një person (Detajet)

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Maliq, plagoset një person (Detajet)

Aksident me një të plagosur në gjendje të rëndë në fshatin Zvezdë.

Mësohet se është përplasur një mjet me një karrocë, ku ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i karrocës.

Drejtuesi i mjetit tjetër ka lënë makinën dhe është larguar nga vendngjarja. Aksidenti ka ndodhur në urën e fshatit, policia në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH