Ekonomi

KËMBIMI VALUTOR SOT/ Me sa blihen dhe shiten euro e dollari

Shkruar nga Liberale

KËMBIMI VALUTOR SOT/ Me sa blihen dhe shiten euro e dollari

Monedha evropiane euro do blihet me 103.6 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë.

Ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.3 lekë dhe do shitet me 110.2 lekë.

Paundi britanik do blihet me 120.9 lekë dhe do shitet me 121.8 lekë.

KËMBIMI VALUTOR SOT/ Me sa blihen dhe shiten euro e dollari

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH