Ekonomi

KËMBIMI VALUTOR 11 Qershor/ Euro mbetet në "pikiatë", me sa blihen e shiten monedhat e tjera

Shkruar nga Liberale

KËMBIMI VALUTOR 11 Qershor/ Euro mbetet në

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do blihet me 92.6 lekë dhe do shitet me 93.6 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro do blihet me 99.8 lekë dhe do shitet me 100.6 lekë.

Franga zvicerane sot në tregun shqiptar do blihet me 102.9 lekë dhe do shitet me 103.9 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 117.7 lekë dhe do shitet me 118.7 lekë.

KËMBIMI VALUTOR 11 Qershor/ Euro mbetet në

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH