Aktualitet

Zjarri përfshin biznesin në Kombinat, forcat zjarrfikëse në vendngjarje

Shkruar nga Liberale
Zjarri përfshin biznesin në Kombinat, forcat zjarrfikëse në

Zjarri përfshin biznesin në Kombinat, forcat zjarrfikëse në vendngjarje

Një zjarr ka përfshirë një dyqan rrobash këtë mbrēmje në zonën e Kombinatit. Si pasojë e flakëve janë djegur plotësisht të gjitha materialet dhe malli brenda.

Fatmirësisht raportohet se nuk ka pasur persona të lënduar, forcat zjarrfikëse kanë neutralizuar flakët dhe po punojnë për shuarjen plotësisht të zjarrit.

Ende nuk dihen shkaqet që shkaktuan zjarrin, ndërsa grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH