Aktualitet

Zjarr në lagjen Sheq i Madh në Fier, rrezikohen disa banesa dhe biznese pranë

Shkruar nga Liberale
Zjarr në lagjen Sheq i Madh në Fier, rrezikohen disa banesa dhe

Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë ditën e sotme në lagjen Sheq i Madh në Fier.

Flakët rrezikojnë disa banesa dhe biznese aty pranë.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, por që kanë të pamundur për shkak të terrenit dhe sipërfaqes së madhe që është mbuluar nga zjarri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH