Aktualitet

Zgjedhjet tek Universiteti i Mjekësisë, merr post drejtuesi edhe Ilir Alimehmeti

Shkruar nga Liberale

Zgjedhjet tek Universiteti i Mjekësisë, merr post drejtuesi edhe Ilir

Ilir Alimehmeti merr një post drejtuesi në një prej depertamenteve të universitetit të Mjekësisë, Tiranë.

Lajmin e komfirmoi vetë mjeku i njohur.

“Faleminderit nga zemra kolegëve të nderuar për besimin me votë unanime si Shef i Departamentit të Mjekut të Familjes dhe Sëmundjeve Profesionale në Fakultetin e Mjekësisë” - tha Ilir Alimehmeti.

Në Universitetin e Mjekësisë për rektor kandidoi dekani aktual i mjekësisë Xheladin Draçini që u zgjodh me shumicë absolute

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH