Aktualitet

Vidhet gjatë natës argjendaria te “Rruga e Dibrës”, autorët hyjnë nga tarraca dhe zhvatin bizhuteri me vlerë

Shkruar nga Liberale

Vidhet gjatë natës argjendaria te “Rruga e

Një argjendari në rrugën e “Dibrës” në Tiranë ka rënë pre e një grabitjeje gjatë natës së djeshme në kryeqytet.

Mësohet se autorët bëhet me dije se kanë gyrë nga tarraca e biznesit duke vjedhur një shumë të konsiderushme bizhuterish me vlerë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Hetuesit kanë sekuestruar kamerat e sigurisë dhe po vijojnë kqyrjen e tyre për të zbardhur ngjarjen.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH