Aktualitet

VIDEO/ Nga hotelet, restorantet deri te farmacitë, si mund të gjeni gjithçka në Shqipëri përmes aplikacionit TEA

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Nga hotelet, restorantet deri te farmacitë, si mund të

Aplikacioni TEA, iu vjen në ndihmë të gjithë turistëve në Shqipëri dhe padyshim i lehtëson edhe qytetarët shqiptarë, duke marrë më shumë informacion.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në “Facebook” një video, ku ndan detaje lidhur me këtë aplikacion, ku thekson se të gjithë mund të gjejnë evente kulturore, artistike dhe çdo shërbim rreth vendpushimit që doni.

Rama ka shtuar se në TEA mund të gjithë mund të gjejnë gjithçka, si hotele, restorante, farmaci dhe bankomate.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH