Aktualitet

VIDEO/ DHËNDRI nga Fieri surprizon NUSEN, e merr me helikopter ditën e dasmës

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ DHËNDRI nga Fieri surprizon NUSEN, e merr me helikopter ditën e

Ceremonia e dasmës është një ndër momentet më te bukura e cila mbahet mend tërë jetën. Sot dy të rinj nga Fieri kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Por dhëndri ka zgjedhur një mënyrë tepër speciale për të marrë nusen nga shtëpia e prindërve, ndryshe nga tradita ku nusen e marrin me makina të zbukuruara e të shtrenjta.

Dhëndri ka surpizuar nusen, duke e marrë atë me helikopter. Gjithashtu dhe të pranishmit janë befasuar nga  kjo surprizë e tij. 

VIDEO e siguruar nga Top Channel: 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH