Aktualitet

Tjetër AKSIDENT I FRIKSHËM në Tiranë! Furgoni i mallrave përplaset me makinën, përmbyset në mes të rrugës 

Shkruar nga Liberale

Tjetër AKSIDENT I FRIKSHËM në Tiranë! Furgoni i mallrave

Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme, në Unazën Lindore në Tiranë.

Mësohet se një furgon mallrash është përplasur me makinë. Shkak i aksidenti dyshohet të jetë bërë prezenca e vajit në rrugë. Furgoni është kthyer përmbys në autostradë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH