Aktualitet

Temperatura deri 31 gradë C/ Ja si paraqitet moti për ditën e premte

Shkruar nga Liberale

Temperatura deri 31 gradë C/ Ja si paraqitet moti për ditën e

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare deri në 7m/sek, e cila hera-herës fiton shpejtësi deri në 14m/sek. Valezimi në dete pritet të jetë i forcës 2-3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH