Aktualitet

SPAK lëshon 26 urdhër-arreste/ Arrestohen 5 efektivë dhe zyrtarë për trafik kokaine e korrupsion (EMRAT)

Shkruar nga Liberale

SPAK lëshon 26 urdhër-arreste/ Arrestohen 5 efektivë dhe

Prokuroria e Posaçme ka përfunduar hetimet ndaj një grupi kriminal të trafikut të kokainës dhe korrupsionit dhe ka lëshuar 26 urdhër-arreste, mes tyre dhe punonjës policie.

Në kuadër të këtij operacioni mësohet se janë arrestuar edhe pesë efektivë e zyrtarë të Policisë së Shtetit.

Konkretisht bëhet fjalë për shtetasit:

Altin Hasani

Edmond Braja

Arjel Hoxha

Ermal Hoxha

Ndërkohë në vijim pritet edhe një komunikim për shtyp nga drejtori i Përgjithshëm i Policisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH