Aktualitet

Shkrumbohet makina në Golem, tymi i zi mbulon autostradën

Shkruar nga Liberale

Shkrumbohet makina në Golem, tymi i zi mbulon autostradën

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në Golem.

Siç shihet edhe në foto, makina është shkrumbuar plotësisht, teksa flakë dhe tym i zi dalin prej saj.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit apo nëse ka të lënduar nga ngjarja. Në vijim pritet dhe njoftimi zyrtar nga Policia e Durrësit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH