Aktualitet

PUBLIKOHET VIDEO: Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet papritur para derës së kopshtit

Shkruar nga Liberale

PUBLIKOHET VIDEO: Momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet papritur para

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit, parditen e djeshme. 

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Top Channel, avokati Mëngjesi është sulmuar papritur nga 3 persona.

Sipas policisë në vendin e ngjarjes kanë qenë pikërisht shtetasit: Dorian Alia, 32 vjeç, banues në Tiranë, i cili është vetëdorëzuar në Polici, Drivald Alia, 21 vjeç, banues në Tiranë dhe Elton Kasaj, 33 vjeç, banues në Tiranë, ndërsa Romario Tabaku, 26 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka larguar autorët nga vendi i ngjarjes me automjetin e tij.

Po ashtu në momentin që avokati është dhunuar papritur, në vendngjarje ka qenë prezente dhe një grua, e cila është larguar me shpejtësi. 

Për më tepër shikoni VIDEON:

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH