Aktualitet

"Politikanët po ruhen nga ‘insektet’ përgjuese në zyra, i vrasin me pallaska", deklarata e fortë e Karamuços

Shkruar nga Liberale

"Politikanët po ruhen nga ‘insektet’ përgjuese

"Politikanët që kanë rënë në ‘rrjetën’ e SPAK, po godasin edhe njerëzit e tyre më të afërt", deklaroi sonte profesori i kriminalistikës, Ervin Karamuço. 

Karamuço tha në “Top Story” se politikanët kanë shkuar deri në paranoja, ndërsa solli shembull një rast të një politikani që është frikësuar nga insektet përgjuese, të cilat tha ai nuk përdorin ilaçe, por pallaska për t’i zhdukur.

“Një rast tjetër, një politikan nuk ka pranuar të çohet gjatë një kontrolli, ka sharë. E shikoj dhe nga deklaratat e zotërisë (Metës), ka shkuar deri në paranoja. Ka pasur një debat mes një politikani dhe një personi që e ndihmon në këto punët e IT. I thoshte duhet të kesh kujdes deri te insektet që të fluturojnë dhe mendohet që çdo insekti mund të jetë një përgjues dhe fotografues. I kanë hequr ilaçet dhe i vrasin me pallaska.

z.Dumani e ka thënë Brenda çantës kam dy dosje që kur të mbarojnë, Shqipëria do të çlirohet. Të gjithë janë të interesuara çfarë ka ajo dosje. Ka një laptop. Një paranojë që mund të shkoj deri aty se këta njerëz nuk do arrestohen nga policia por ambulance”-tha Karamuço.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH