Aktualitet

"Obobo o Zot i madh", merr FLAKË makina në mes të Tiranës me shoferin brenda (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Obobo o Zot i madh", merr FLAKË makina në mes të

Një makinë në ecje është përfshirë nga flakët mesditën e sotme tek zona e quajtur 9-katëshet, në Tiranë.

Nga pamjet duket se mjeti është mbuluar nga tymi i zi, ndërsa drejtuesi,  një djalë i ri ka dalë me shpejtësi nga mjeti, duke e ndalur në mes të rrugës.

Fatmirësisht i riu nuk ka pësuar lëndime, pasi ka arritur të dalë në kohë nga mjeti dhe më pas përpiqet ta fikë. 

Video e siguruar nga joq:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ News (@joqnews)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH