Aktualitet

Në kërkim për vënie tritoli, plagosje dhe vjedhje, arrestohet shkodrani i shumëkërkuar (EMRI)

Shkruar nga Liberale

Në kërkim për vënie tritoli, plagosje dhe vjedhje,

Një 28-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Shkodrës.

Seadet Myftija dyshohet se është përfshirë ne vepra të rënda penale. Sipas policisë, i riu është person i  dyshuar për shkatërrim prone me eksploziv, shkatërrim prone me mjete të forta, plagosje me dashje dhe vjedhje.

Nga hetimet e kryera, në maj të vitit të kaluar, 28 vjeçari ka goditur me sende të forta një person dhe ka shkatërruar automjetin e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH