Aktualitet

Mos harroni çadrën! Sot MOT me shi në të gjithë vendin, shkarkesa elektrike dhe breshër në disa zona

Shkruar nga Liberale

Mos harroni çadrën! Sot MOT me shi në të gjithë

Dita martë pritet mot i vranët dhe intervale kthjellimi.

Vranësirat do të pasohen me reshje shiu të herëpashershme në formën e shtrëngatave afatshkurtra shoqëruar me shkarkesa elektrike e lokalisht breshër.

Në Alpe pritet stuhi bore ndërsa në relievet malore verilindje – juglindje priten reshje bore me intensitet të ulët në lartësitë mbi 1000m, deri në mesatar në majat e maleve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH