Aktualitet

MOMENTE TMERRI për pasagjerët! Afgani pret damarët, avioni bën ulje të detyruar në Rinas

Shkruar nga Liberale

MOMENTE TMERRI për pasagjerët! Afgani pret damarët, avioni

Një avion i linjës Lyon-Stamboll ka bërë ulje të detyruar në aeroportin "Nënë Tereza" në Rinas. 

Bëhet me dije se kjo ka ndodhur pasi një pasagjer me origjinë afgane ka prerë damarët.

Shtetasi afgani, me leje qëndrimi franceze, është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH