Aktualitet

Mjegulla e dendur pengon uljen e avionëve në Rinas, probleme në Krujë dhe Thumanë

Shkruar nga Liberale

Mjegulla e dendur pengon uljen e avionëve në Rinas, probleme në

Mëngjesin e sotëm rrethi i Krujës, nga Thumana deri në afërsi të Vorës, është zgjuar e mbuluar nga mjegulla.

Dendësia e mjegullës është mjaft e madhe dhe shikueshmëria nuk është me shumë se pak metra dhe mjaft e turbullt.

Mjegulla e dendur pengon uljen e avionëve në Rinas, probleme në

Të gjithë shoferët që udhëtojnë nga veriu për në Rinas, Tiranë apo diku tjetër dhe anasjelltas duhet të tregojnë kujdes.

Në aeroportin e Rinasit janë raportuar probleme, ku disa avionë kanë hasur vështirësi për t'u ulur në pistë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH